Hemendukkan.com E-İhracat Altyapısı

Artık siz de ürünlerinizi global pazarlara açıp kazancınızı arttırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere güçlü SEO alt yapısıyla modern ve kullanışlı E-İhracat paketleri sunuyoruz.

Çoklu para birimi özelliğimiz sayesinde farklı lokasyonlardaki müşterileriniz kendi ana dillerinde siteyi açıp rahatlıkla alışveriş yapabilir. Bu özelliğimiz eşsiz bir tercüme altyapısı barındırmakta. Üstelik istediğiniz kelimeyi veya cümleyi dilediğiniz gibi çevirisinde değişiklik yapabilirsiniz.

Arap ülkelerinden giren müşterilerinize site otomatik olarak sağdan sola gidecek şekilde gözükecektir. Bu özellik paketimize dahil olup ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Kullanıcılarımıza kaliteyi düşük maliyetle sunmaktan her zaman gurur duyuyoruz.

Çoklu para birimi özelliğimiz sayesinde müşterileriniz siteye girdikleri an kullandıkları para birimi ile fiyatları görmektedir. Örneğin ana dili ingilizce olan bir müşteri DOLAR olarak tüm fiyatları görürken, Avrupa ülkelerindeki müşterileriniz EURO para birimiyle fiyatları görüp sipariş vermektedir. Üstelik anlaşmalı sanal pos firmasıyla Türkiye'de satış yapar gibi ödemelerinizi hızlıca alabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için 0850 305 9807 numaralı iletişim numaramızı arayıp temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Bu özellik sayesinde ister Merkez Bankası kurunu güncel bir şekilde kullanırsınız, isterseniz seçeceğiniz kurlara özel olarak kur verip sabitleyebilirsiniz. Sistemimiz yapacağınız her değişikliğe anında yanıt verip sitenize uyum sağlayacaktır. Her zaman son ve üstün teknolojiyi kullanıcılarımıza sunmaya çalışıyoruz.

Daha detaylı bilgi için 0850 305 9807 numaralı iletişim numaramızı arayıp temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.