Ülke Bazlı Dil Seçimi

Ülkeye göre dil seçimini otomatik olarak ayarlar. Hangi ülkeden giriliyorsa, sanki o ülkede yayınlanan bir E-Ticaret sitesi gibi hareket eder.

Ülke Bazlı Para Birimi

Siteniz hangi ülkeden ziyaret ediliyorsa, otomatik olarak tüm fiyatlarınız o ülkenin para birimi ile gösterilir. Kur çevirisi, ister sabit, ister TCBM üzerinden otomatik yapılır.

Ülke Bazlı Fiyat Belirleme

Birim fiyatlarınızı ülkeye göre otomatik döviz çevirisi yapabildiğiniz gibi, ülk bazında da farklı fiyatlar da verebilirsiniz. Böylece ülke bazlı maliyetlerinizi hesap ederek fiyat belirleyebilirsiniz.

Ülke Bazlı Nakliye Belirleme

Her ülkenin kendi içinde farklı kargo şirketleri olduğu için, farklı ülkelere farklı nakliye firmaları ve ulaşım araçları belirleyebilirsiniz. Bu sayede yaklaşık ulaşım zamanı verebilirsiniz.

Ülke Bazlı SEO

Hedef aldığınız her ülke ve dil için özel SEO kelime ve açıklamalar yapabilirsiniz, dolaysıyla o ülkede ürün arayanlar sizi kolaylıkla bulabilirler.

Ülke Bazlı Pazarlama

Ülke bazında karşılama mesajları veya kampanya bildirimleri gösterebilirsiniz. Bu özellik sayesinde belirli ülkelerde belirli ürünlerinizi hedef alarak ön plana çıkartabilirsiniz.

Ülke Bazlı Blog Yönetimi

Hedef aldığınız ülkelerde o ülkelere özel blog yazıları yayınlayarak google tarafından daha çok indexlenirsiniz, ziyaretçileriniz çoğalır, potansiyel müşteriniz artar.

Ülke Bazlı Ödeme Yöntemi

Bazı ülkelerde "Western Union" veya "PayPall" gibi popüler ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Ülke bazında ödeme yöntemleri seçerek aktif veya pasif edebilirsiniz.

Ülke Bazlı Depo Yöntemi

Eğer bazı ülkelerde depelarınız varsa, hangi ürünü hangi depodan sevk edeceğinizi belirleyebilir ve yine depo bazında stok takibi yapabilirsiniz. .

Ülke Bazlı Sorumlu Atama

Eğer ülke bazında faklı sorumlu kişi veya gruplar atamak isterseniz, o ülkelerden gelen mesaj veya siparişler sadece ilgili kişilere gider.

Ülke Bazlı Otomatik Mesajlar

Ülkelerin milli veya dini bayramlarını kutlayan otomatik görsel veya tebrik mesajları gönderebilirsiniz, hem sosyal kalıp hemde kendinizi hatırlatmış olursunuz.

Ülke Bazlı Zengin Raporlama

Ülke ve ürün bazında satışlar, siparişler, iadeler, kâr oranları gibi çeşitli raporlar alabilirsiniz. Bu rapolarla stratejik kararlar verebilir, önünüzü görebilirsiniz.

Muhteşem Entegrasyonlar

Ürünlerinizi sadece kendi sitenizde değil aynı zamanda Amazon, e-Bay, Etsy, Alibaba veya Aliexpress gibi global pazar yerleri ile otomatik entegre edebilirsiniz.

Muhteşem Destek

E-İhracata karar verdiyseniz VIP desteğimiz herzaman yanınızda olacak, bu önemli işinizde sizi yalnız bırakmayacağız. İster yerinizde, ister 7/24 telefondayız.

Dünyaya Açılmanın Fiyatı


59.000 ₺

%50 İndirim

29.500 ₺