E-Ticaret için doğru yerdesiniz


Bizimle E-Ticaret'e başlamak hesaplıdır. zevklidir. güvenlidir.

Çağımızın vazgeçilmez ticaret modeline başlamak için daha fazla beklemeyin. Bizimle iletişim kurun, e-Ticaret sitenizi beraber kuralım.

eticaretlogo

Geç kalmayın, E-Ticaret'e hemendükkan.com ile başlayın rahat edin. Yorulmadan, üzülmeden & sürdürülebilir bir E-Ticaret için hoş geldiniz.

sizi arayıp bilgi vermemizi ister misiniz?

hemendükkan.com size kolay güvenli hesaplı zevkli hızlı profesyonel bir E-Ticaret alt yapısı sunar.

Eğer E-Ticaret yapmaya karar verdiyseniz, sonradan sizi üzmeyecek, yormayacak bir alt yapı ve ciddi bir firma ile çalışmalısınız. hemendükkan.com sizin için sürekli en iyisi için çalışmaktadır.


eticaretpaket Uygun Paketi Satın Alın
hızlıkurulum Kurulumu Beraber Yapalım
urunyukleyin Ürünlerinizi Yükleyin
  • adim41
  • adim43
  • adim23
E-Ticaret siteniz dünyaya açıldı. Hayırlı olsun...

Öne Çıkan ÖzelliklerimizÖdeme

2 Saat sonra tüm bankalarla POS anlaşmanız hazır. Kredi kartı ile satış yanısıra "Kapıda Ödeme" ve "Havale/EFT" seçeklerinizde ucretsiz olarak mevcuttur.

Çoklu Dil

Web sitenizi 5 Farklı dilde kullanabilirsiniz. İngilizce, Almanca, Rusça ve Arapça hazır olarak yüklüdür. Dile göre tüm alt yapı (SEO dahil) seçtiğiniz dile göre çalışır.

Mobil ve Tablet Uyumluluğu

Özel kodlanmış Responsive tasarımı sayesinde tüm cihazlarla muhteşem uyum içinde çalışır, sanki o cihaz için özel olarak yazılmış gibi tam uyum gösterir.

Müşteri İletişimleri

Pazar yerlerinden alışık olduğunuz tüm mail ve sms bilgilendirmeleri mevcuttur (Örneğin "Beğendiğiniz ürünün fiyatı düştü" gibi). İletişimsiz olmaz.

Üstün SEO

Ürünlerinizin internette bulunabilmesi için GÜÇLÜ bir SEO alt yapısı kurduk. Google'ın sevdiği tüm çalışamlar titizlikle yapılmıştır. Ürünleriniz bizimle internettedir.

Çoklu Para Birimi

Bir tıkla tüm fiyatlarınız Euro veya USD'ya çevrilsin. İster Merkez Bankası üzerinden otomatik kur çevirisi, ister sabit kur üzerinden dünyaya açılın.

Varyant Yönetimi

Ürünlerinizi renk, beden, numara gibi özelliklerine göre tanımlayabilir, varyanta göre gösterim ve stok takibi yapabilirsiniz. Tüm alternatiflerinizi sunun.

Kampanya Yönetimi

Kampanya çeşitleri ile E-Ticaret sitenizi canlandırın. Birbirinden ilgi çekici kampanyalarla cezbedin, dikkat çekin, satışlarınızı arrtırın. Kampanyalar can'dır.

ve fazlası...En büyük özelliğimiz, müşterilerimize olan yakın ve samimi desteğimizdir. Ürünü satıp sizi asla yalnız bırakmıyoruz. %100 Müşteri memnuniyeti prensibimize göre her zaman yanınızda olacağız

Karmaşık yapılardan uzak duruyoruz. Empati yaparak en kullanışlı, en anlaşılır ve en kolay yönetilebilir yapılar üretiyoruz. Kafanızı karıştırmıyor, sizi yormuyor ve üzmüyoruz.

Sizden daha fazla para almak için bahaneler uydurmuyor, gizli saklı veya sürpriz masraflarla karşılaşmıyorsunuz. Kullanmadığınız özelliklere ücret ödemeyin. Siz sadece size en uygun paketi seçin, rahat rahat korkusuz kullanın.

Önemli olan Sürdürülebilir eTicaret'tir!

Yanlış yerde dükkan açarak, zamanınızı ve enerjinizi heba etmeyin.

Neden biz?

Kimlerle yola çıkacağınıza iyi karar verin, sonradan pişman olmayın.
Çünkü, pişman olmanın maliyeti paradan fazladır!

35 yıllık Holding tecrübesiyle, gerek işimize gerekse müşterilerimize kurumsal ve ciddi bir yaklaşım içindeyiz. İşleyişimiz asla kişilere bağımlı değil, tamamen sisteme bağlıdır. Çalışan her kişinin görev tanımı belirlenmiştir.

Hizmet ve teknoloji kalitesinden asla ödün vermeyiz. Önceliğimiz tüm proseslerde belirlediğimiz ISO-9000 kalite yönetimiyle Dünya çapında ciddi bir E-Ticaret platform sağlayıcısı olmaktır.

Verdiğiniz her kuruşun karşılığını fazlasıyla alabilmeniz için piyasa fiyatları ortalamasının altında satış yapmaktayız. Sadece fiyat olarak değil aynı zamanda verdiğiniz fiyat karşılığında daha fazla ürün ve özellik sunuyoruz.

Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini esas aldığımızdan, daha az ücrete daha fazla ve profesyonel ürünler alacağınızda hiç şüpheniz olmasın. Ürünlerimizin yeni sürümleri için asla fiyat farkı talep etmiyoruz.

Ürünümüzü aldıktan sonra sizi asla unutmuyoruz. Satıştan sonra destek ekibimiz sizlere sistemin eğitimini veriyor, akabinde tüm işlemlerinizi kontrol ederek, tavsiyelerde bulunuyor, eksik veya hatalı işlemlerinizi beraberce düzeltiyoruz.

Esasen sisteme çok kolay alışacak ve neredeyse bize hiç ihtiyaç duymayacaksınız, yinede sizinle irtibatımızı kesmeyecek, zaman zaman çay sohbeti tadında öneri ve fikir alışverişinde bulunacağız.

Sürekli gelişmek bizim asla vazgeçemeyeğimiz bir misyonumuzdur. Dünya'daki yeni gelişmelere ayak uydurmak hatta öncü olmak adına sürekli analizler yapıyor, düşünce takımları kuruyor ve müzakereye çok önem veriyoruz.

Standart ve sıradan çözümlerle asla yetinmiyoruz. Dikkat celp edici, pratik ve kullanıcı dostu çözümler peşinde koşuyoruz. Tüm çözümlerimizi hiç bir ücret almadan tüm müşterilerimize yansıtıyor ve bundan gurur duyuyoruz.

İki konuda yatırım yapmayı çok önemsiyor ve seviyoruz. Birincisi çalışana yatırım, ikincisi müşteriye yatırımdır. Çünkü biliyoruz ki insana yapılan yatırım, geri dönüşü en kaliteli yatırımdır.

Müşterilerimizin bizden memnun olması, ektiğimiz bir bitkinin çiçek açması kadar mutluluk vericidir. Her müşterimiz bizim ayrı ayrı birer manevi servettir. Sadece müşterimiz değil, müşterimizin müşterileri için de sorumluluğumuzun farkında olarak çalışıyoruz.

nedenbiz
hemendükkan.comSosyal Medya ile TAM UYUM!

Dinamik ve akıllı SEO yönetimi ile Google ve sosyal medya dostu olmadan olmaz! Ürünlerinizi sosyal medya'da kolayca paylaşın, kolay bulunun, indexlenin ve ziyaret edilin.

İnternete bizimle yer edinin.

hemendukkan
hemendükkan.com farkı !


Mobil mi?

MÜKEMMEL UYUMLULUKResponsive Tasarım

Hangi cihazdan kullanırsanız kullanın, hemendükkan.com %100 uyum sağlar. İster tablet, ister mobil, isterse masa üstü bilgisayardan mükemmel uyumuluk içinde kullanabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Müşterileriniz E-ticaret sitenizi bir mobil uygulama kullanır gibi rahatlıkla kullanıp ürünlerinizi satın alabilir. Ekstra uygulama maliyetlerinden kaçınırsınız.

Özel Kodlama

Mobil, en çok önem verdiğimiz konudur. hemendükkan.com mobil için ayrı bir kodlama geliştirerek optimum uyum elde etmiştir. Mobil iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımız hiç durmayacaktır.webmasaustu webmobil

Bizi inceleyin

Demo sitesi kayıt formu

Başarılı olarak gönderildi
Demo bilgileri mail adresinize gönderilmştir.
Tüh Gönderemedik
Sorun için özür dileriz :(
Demo sayfamızı https://demo.hemendukkan.com/temalar/ 'dan inceleyebilrsiniz.

E-Ticaretin tam zamanı

Geç kalmadınız

E-Ticaretin durudurulamaz yükselişinde yerinizi bizimle alın, sizde ileriye yönelik büyük bir adım atın. Demo sayfamızı mutlaka inceleyin.

0850 305 9807 iletisim@hemendukkan.com
Biz Kimiz?

Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yürüttüğümüz faliyetlerle sizin için en zevkli, en kolay, en hızlı ve en güvenli eTicaret alt yapısını kurmak için yoğun çaba göstermekteyiz. Sürekli geliştiriyor, iyileştiriyor ve en optimum olma yolunda yoğun olarak çalışıyoruz.

Tüm hizmetlerimizde empati kurarak, müşteriyi anlamaya, en kolay ve kullanışlı çözümler sunmaya çalışıyoruz. Karmaşık yapılar değil, anlaşılır, kolay ve dinamik yapılar kurmaya çalışıyoruz. İşlerinizde raporlamalar almak, satış ve ürün analizleri yaparak satışlarınızı ve müşteri ilişkilerinizi olumlu yönde etkileyecek etkileşimler kurmaya çalışıyoruz. Sadece satış odaklı değil aynı zamanda müşteri memnuniyeti açısından da bize düşen tüm görevlerin bilincinde olarak hareket ediyoruz.

Siz sadece satışlarınıza yoğunlaşın diye, size az iş bırakmaya ve küçük dokunuşlarla en verimli sonuçları almanız için çalışıyoruz. Bizimle iletişim kurun, eTicaret sitenizi beraber kuralım.

Kurumsal Sitemiz